ISO 9001:2015

Dodávky a platby

Dodávky a platby Objednávky je možno zasílat poštou, e-mailem nebo pomocí formuláře na www stránkách. V případě telefonické (elektronické) objednávky a následném písemném či elektronickém potvrzení objednávky je nezbytně nutné, abyste nás upozornili, že dostaneme objednávku ve dvou formách. Na písemnou (elektronickou) objednávku, prosím, určitě napište např.: "Zboží již bylo objednáno telefonicky (pomocí e-mail)". Zabráníte tím zdvojení objednávek, děkujeme. Důvodem navržené změny je fakt, že závazné jsou vždy obě objednávky. Písemná je již nutnou formalitou některých odběratelů nebo potvrzením již závazné objednávky telefonické (elektronické).

 

Termín objednávek

Termín dodání je vždy potvrzen pracovníky obchodního oddělení. V nutných případech je možno realizovat dodávky po vzájemné dohodě v individuálních termínech. Dodávky jsou prováděny auty M.G.P. přímo na pracoviště odběratele.

Fakturace

Faktura se splatností 14 dní je zasílána po realizaci dodávky. Ceny budou zachovány, pokud nedojde ke kurzovním výkyvům větším než 5 % a jsou kalkulovány při stávajících cenách vstupních surovin.

Katalogové ceny jsou bez DPH.