ISO 9001:2015

Dodávky a platby

Dodávky a platby Objednávky je možno zasílat poštou, e-mailem nebo pomocí formuláře na www stránkách. V případě telefonické (elektronické) objednávky a následném písemném či elektronickém potvrzení objednávky je nezbytně nutné, abyste nás upozornili, že dostaneme objednávku ve dvou formách. Na písemnou (elektronickou) objednávku, prosím, určitě napište např.: "Zboží již bylo objednáno telefonicky (pomocí e-mail)". Zabráníte tím zdvojení objednávek, děkujeme. Důvodem navržené změny je fakt, že závazné jsou vždy obě objednávky. Písemná je již nutnou formalitou některých odběratelů nebo potvrzením již závazné objednávky telefonické (elektronické).

 

Termín objednávek

  • do středy do 9.00 hod. - termín dodávky víkend
  • do čtvrtku do 9.00 hod. - termín dodávky úterý

V nutných případech je možno realizovat dodávky po vzájemné dohodě v individuálních termínech.

Dodávky

Dodací dny do České i Slovenské republiky jsou neděle, úterý, středa a čtvrtek.
Nedělní dodávky Tc generátorů, a s nimi distribuovaných produktů, jsou prováděny auty M.G.P. přímo na pracoviště odběratele nebo vlakem. Dodávky v úterý, středu jsou buď auty M.G.P. přímo na pracoviště, nebo vlakem tak, aby preparáty byly na nádraží nejblíže k pracovišti ve středu do 6 hodin v ČR či během středy v SR. Dodávky ve čtvrtek jsou autem přímo na pracoviště či vlakem s dodáním v pátek ráno.

Fakturace

Faktura se splatností 14 dní je zasílána po realizaci dodávky. Ceny budou zachovány, pokud nedojde ke kurzovním výkyvům větším než 5 % a jsou kalkulovány při stávajících cenách vstupních surovin.

Katalogové ceny jsou bez DPH.