ISO 9001:2015

Radiochemikálie

MGP jako hlavní distributor radiochemikálií nabízí rychlou a pohodlnou dodávku přímo na Vaše pracoviště.

 

HARTMANN ANALYTIC

Hartmann logo

Hartmann Analytic je dodavatel radioaktivně značených látek jako jsou 32P-, 33P- a 35P- nukleotidy stejně jako značené aminokyseliny a široká řada nukleotidových analogů. Jejich portfolio zahrnuje mnoho dalších sloučenin důležitých v molekulární biologii, biologickém a medicínském výzkumu.
www.hartmann-analytic.de

 

ARC

ARC logo

Jeden z předních dodavatelů vysoce kvalitních radioaktivně značených i neznačených chemických látek ve světě. ARC katalog obsahuje více než 5000 radioaktivně značených a neznačených chemikálií pro Life Science výzkum.
ARC nabízí také širokou škálu zakázkové značení pomocí 14C a 3H. V omezené míře ARC nabízí také zakázkovou syntézu pomocí 33P, 35S, 125I a stabilních izotopů.
www.arc-inc.com

 

Moravek

Moravek logo

Silnou stránkou společnosti Moravek Biochemicals je hlavně zákaznická syntéza. Morávek Biochemicals naznačil radioaktivně, neradioaktivně či pomocí stabilních izotopů již tisíce sloučenin pro mnohá přední farmaceutická výzkumná centra na světě.
Během 34leté činnosti National Institutes of Health udělil společnosti Morávek Biochemicals dva samostatné granty pro zajištění jeho pozice jako předního poskytovatele radioaktivně značených anti-virových a anti-rakovinných sloučenin.
www.moravek.com

 

PerkinElmer

Perkin Elmer logo

Portfolio radioaktivity zahrnuje radioaktivní nukleotidy, radioaktivně značených ligandy, radioterapeutické nuklidy, radionuklidy a různé steroidy, sacharidy, cyklické nukleotidy, cukry a aminokyseliny, CAT assay reagencie, lipidy a mikrokuličky.
www.perkinelmer.com

 

Institute of Isotopes Co., Ltd.

Izotop logo

Institut Izotop se zabývá výzkumem, vývojem a výrobou široké škály radioaktivních izotopů a dalších produktů pro různá použití, zejména zdravotnictví, výzkumu a průmyslu.
www.izotop.hu